Telefon
Telegram
WhatsApp
İnstagram
Logo, Katalog & Broşür Tasarımı

Logo, Katalog & Broşür Tasarımı

Firmanızın kimliğini etkili bir şekilde yansıtabilmeniz için katalog ve broşür çalışmaları önemli tanıtım materyalleridir. Tasarımların sizi yansıtabilmesi, etkileyici ve kaliteli olması müşteri karşısında ilk imajınız ve sonrası için çok önemlidir.

Katalog tasarımının önemine değinmek gerekirse, iyi bir tasarıma sahip bir çalışmanın size her zaman geri dönüşü olması adına üzerinde durulması gereken bir konudur. Amacına uygun olarak hazırlanan bir katalog her zaman işlerinizde kolaylık sağladığı gibi sunumunuzu güçlendirerek yararlı olacaktır. Bir örnek olarak olarak ahşap ürünler satan bir firmayı ele alalım.

Sahada veya ofis içinde, standart satış elemanlarının genellikle sektör ile bilgi sahibi olmaması ve kısa vadeli süreçlerde, müşteri memnuniyetini düşünmeden yapılan anlaşmalar sonucu yaşanan olumsuzlukların önüne geçmek amacı ile firmamız bünyesinde satış elemanı bulunmamaktadır. Firmamızın tüm müşterileri ile UcpMedya yetkilileri tek tek ve özel olarak ilgileniyor.

Bu firma da ürünlerinin resimleri yerine kartela şeklinde ürünlerin küçük gerçek kesitlerini içeren bir katalog çalışması hazırlanması daha etkili olacaktır. Günümüzde insanlar katalog tasarımlarında fazla ve gereksiz yazıları okumamakla birlikte fazla ilgi de göstermemektedirler. Bu yüzden broşür tasarımı, logo tasarımı, antetli kağıt ve katalog tasarımları uzman tasarımcılarımızca yapılmaktadır.

Müşteri ziyaretlerinizde daha etkili bir sunum için, fuarlarda ve stand tanıtımlarında insanların, firmanız veya hizmetleriniz hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirler.

Unutmayın sizi en iyi sunduklarınız anlatır. Farkedilmek veya fark oluşturmark istediğinizde kreatif grafik tasarım ekibimizle size özel katalog tasarımları hazırlamak için bekliyoruz.

Katalog tasarımı hakkındaki tüm çalışmalarımız için lütfen bize ulaşın.